Test kompetencji językowych

2024-04-03 0 Comments

Oferujemy Państwu przykładowy test kompetencji językowych wraz z odpowiedziami
(objęty prawami autorskimi- zakaz kopiowania), przygotowujący do egzaminu do oddziałów dwujęzycznych oraz do egzaminu do oddziału międzynarodowego IB w Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A.Mickiewicza w Piastowie. Test można zakupić przez Fundację.

Test został przygotowany przez nauczycieli języka angielskiego z piastowskiego Liceum. Rodzaj zadań i zakres materiału odpowiada zadaniom i zakresowi materiału na egzaminie kompetencji językowych (egzamin wstępny – czerwiec).

Koszt testu oraz klucza odpowiedzi do testu to 50zł (płatność tylko na konto bankowe Fundacji).

Numer rachunku bankowego: 43 1160 2202 0000 0005 8699 2232
Tytuł wpłaty: darowizna na cele statutowe, imię, nazwisko

Po zaksięgowaniu wpłaty test wraz z kluczem można:

• odebrać osobiście

w sekretariacie szkoły w godzinach pracy (8:00-16:00 poniedziałek-piątek)

• odebrać elektronicznie

(test zostanie zaszyfrowany- w wiadomości mailowej prosimy o podanie numeru telefonu, na który wyślemy hasło)

nasz adres mailowy: fundacjahi@lopiastow.pl

Przy odbiorze osobistym w sekretariacie weryfikujemy imię i nazwisko podane przez Państwa w przelewie, prosimy o zabranie ze sobą potwierdzenia przelewu.

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu.